Kreditky

rizika kreditních (úvěrových) karet

Kreditní karty jsou bohužel zlem, které díky masivní reklamě dokáží zlákat i do té doby finančně soudného člověka k nezodpovědnému chování.

Proč si nepůjčit, když je to tak snadné, a když se peníze vrátí do měsíce, neplatí se žádné úroky! Proč dodržovat DESATERO SPRÁVNÉHO PŮJČOVÁNÍ SI?

Jenže do měsíce ty peníze drtivá většina lidí nevrátí, a tedy platí úroky. Hodně vysoké úroky. A pak se jednou stane, že není na zaplacení ani té, na první na pohled malé, splátky. Přijde upomínka, ta stojí od 500 do 1500 Kč. Dluh je rázem větší.

Toto se zopakuje, pak vydavateli karty dojde trpělivost, dluh zažaluje. A z jedné, dvou tisíckovek je najednou 20 tisíc a exekutor na krku.

Tento vývoj je velmi častý, kreditní karty mají na svědomí neštěstí tisíců lidí. Ano, řekli byste, že si za to mohou sami, neměli se chovat nezodpovědně... ale sáhněte si sami do svědomí - máte vždy tak pevnou vůli, abyste odolali všemu, co Vám ubližuje? V jídle, ve způsobu života, v zacházení s penězi...? Asi ne, že?

Proto platí: DODRŽUJTE DESATERO SPRÁVNÉHO PŮJČOVÁNÍ SI PENĚZ!. Můžete si ho přečíst ZDE

Ničí Vám kreditky, kontokorenty a podobní zlodějové život? KONTAKTUJTE NÁS, poradíme Vám, BEZPLATNĚ. Vše s Vámi probereme a pomůžeme Vám najít cestu, jak z problémů ven.

Celý článek si přečti ZDE

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás