Mizerní poradci

neznalí a bezohlední "poradci"

Zprostředkovatelé velkých zprostředkovatelských firem jsou školeni především v tom, jak vnutit finanční produkt, za který mají největší provizi, bez ohledu na zájem klienta.

Zájem klienta je velmi často to poslední, co zprostředkovatelskou firmu zajímá, proto zprostředkovatelka Broker Consultingu mohla ožebračit stařenku.

Nabízí hlavně produkty peněžních ústavů a pojišťoven, od kterých mají nejvyšší provize. Výše provize je alfa a omega rozhodování, který produkt "dát do sítě svých zprostředkovatelů".

Zprostředkovatelé pak hlavně přemýšlí, jak vnutit klientovi to, za co mají oni nejvíc peněz, ať to klienta poškodí či nikoliv.

Zprostředkovatelské firmy podporují ve svých zprostředkovatelích nezdravné sebebědomí a bezohlednou soutěživost. Mít nejvíc, být nejvýš, mít nejlepší produkci, ať to stojí chudáka klienta cokoliv. Pak to může odnést i stařenka, jako v článku, uveřejněném na www.idnes.cz

KONTAKTUJTE NÁS, pomůžeme Vám, BEZPLATNĚ, přijďte se poradit. My Vám poradíme tak, jak je to nejvýdhodnější pro Vás!

Celý článek si přečti ZDE

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás