Splacení meziúvěru-horor

pozor na meziúvěry!

Stavební spořitelny se snaží zbavit spořících klientů, protože jim vyplácejí z jejich vkladů úroky, ale klienty, kteří si vzali mezúvěr, se snaží za každou cenu udržet.

Máme osobní zkušenost, jak stavební spořitelna nejdříve na každou žádost klienta reagovala dlouhým (měsíčním) čekáním s odpovědí, v odpovědi zaslala upozornění na domnělou nejasnost, když ji klient odstranil dalším dopisem, čekal další měsíc na odpověď, v ní si st. spořitelna vyžádala nějaké podklady, klient je zaslal, st. spořitelna zase čekala, po měsíc napsala, že jedna listina je zastaralá a že musí klient dodat novou, pak že žádost vyřídí, a když po mnoha měsících klient dodal vše, žádost mu zamítli s tím, že meziúvěr lze splatit jen při rozvodu, smrti účastníků nebo prodeji nemovitosti.

Praktiky stavebních spořitelen se tak, co se mezúvěrů týče, velmi blíží praktiká finančních predátorů a různých jiných finančních "šmejdů". Vše je pochopitelně z právního hlediska bezchybné, ale z lidského je to hyenismus.

Velmi si proto rozmyslete, zdali si meziúvěr vezmete nebo ne, a pokud je to jen trochu možné, neberte si jej. V budoucnu by Vás tento meziúvěr mohl zničit.

KONTAKTUJTE NÁS, pomůžeme Vám vše domyslet do důsledku a najít jinou možost, než je rizikový meziúvěr.

Celý článek si přečti ZDE


Příklad zamítnutí žádosti o předčasné splacení meziúvěru:

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás