Pavel Růžička

Působnost: Brno + celá Morava

Pavel Růžička

Kontaktní informace

Realitní specialista. Pan Růžička pro nás zajišťoval vyhledání vhodného rodinného domu ke koupi. Pracoval systematicky, vytrvale, s příjemným a ochotným vystupováním.

Pan Růžička se nespoléhal na nějaké realitní webové automaty, ale poptávku měl na paměti a když nějaký dům, který se naší poptávce blížil, našel, zavolal, probral s námi vlastnosti domu a když jsme se shodli, zajistil prohlídku.

Takto s námi za tu dlouhou dobu, po kterou jsme vhodný dům hledali (cca 3 roky) absolvoval několik prohlídek, trpělivě snášel naše odmítání toho, co doporučil a vymýšlení si, co a jak bychom chtěli či nechtěli (naše požadavky byly něco ve stylu "chceme dokonalý dům skoro zadarmo"), nenechal se odradit a vytrvale pracoval.

Rozhodující je, že nám pan Pavel Růžička náš vysněný dům našel. Skvělé místo, skvělý dům, skvělá cena. Služby pana Pavla Růžičky můžeme vzhledem k velmi dobrým dlouhodobým zkušenostem s jeho prací doporučit.

Servis s prodejem související zajišťuje komplexně, dokáže ale akceptovat i případ, kdy si klient přeje zajistit si servis (kupní smlouvy, úschovní smlouvy, zpracování návrhu na vklad...atd.) vlastními silami.

Server poradimesuverem.cz proto pana Pavla Růžičku doporučuje.

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás