ares

Vysvětlení zkratky ARES

obrazek

ARES - administrativní registr ekonomických subjektů je internetová aplikace Ministerstva financí, která přehledně zpřístupňuje údaje, přebírané ze zdrojových registrů státní správy a současně umožňuje přímé přepnutí do www aplikací jednotlivých orgánů, které příslušné informační systémy provozují.

V ARESU je možné získat nejen údaje z registrů firem, živnostníků, ale i údaje statistické, např. počet zaměstnanců ekonomického subjektu.

Jak si ověřit počet zaměstnanců, které zaměstnává firma nebo živnostník:

Otevřete si stránky ARESu (jsou k dispozici ZDE), do vyhledávacího pole zadejte jméno subjektu, nebo IČ, a klikněte na Vyhledat.

V levé straně okna se ukáže seznam nalezených subjektů (nebo jen jeden subjekt, pokud je zadání přesné), u každého subjektu vpravo uvidíte několik zkratek, např. OR, RES, RŽP..atd. Klikněte na RES, otevře se vám detail firmy, úplně dole pak uvidíte údaj Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců. To je potřebný údaj, který hledáte.

Pokud je napsáno Bez zaměstnanců, nebo Neuvedeno, je to špatné, tato firma nemůže vystavit potvrzení o příjmu. Pokud je napsáno 1-5, jedná se o malou firmu, kde bude pravděpobně banka obezřetnější, bude chtít, např. kopii majitele firmy, nebo výpisy z účtu, kam chodí zaměstananci mzda, nebo výplatní pásky, pracovní smlouvu.. a v některých případech i Evidenční list důchodového zabezpečení, potvrzený správou sociálního zabezpečení.

Popis zdrojů a aplikací:

majoritní zdroje:

další zdroje:

kontrolní zdroj:


Pokud chcete vědět cokoliv bližšího, nebo chcete poradit..., neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS, pomůžeme Vám nebo BEZPLATNĚ poradíme.

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás