Centrální evidence exekucí

o registru exekucí

obrazek

Centrální evidence exekucí je veřejný seznam, který je veden, provozován a spravován Exekutorskou komorou České republiky, nejedná se tedy o nějaký polopokoutní registr, který provozuje některé soukromá firma. Údaje v něm uveden jsou tedy správné, lze se na ně spolehnout.

CEE tak především umožňuje zjišťovat informace o konkrétních exekučních řízeních, zjišťovat, zda byla na konkrétní subjekt nařízena exekuce podle exekučního řádu, který soudní exekutor byl pověřen provedením exekuce, o jakou vymáhanou povinnost se jedná, kdy byla exekuce nařízena, zda byla pravomocně odložena či zastavena atd.

JAK NEJLÉPE POŽÁDAT O VÝPIS Z CENTRÁLNÍ EVIDENCE EXEKUCÍ:

 1. osobně na Czech Pointu

  Je potřeba zajít na kteroukoliv pobočku Czech Pointu a o výpis tam prostě požádat. Za cenu 50,- Kč za stránku Czech Point výpis vydá.

  Lze požádat o výpis na kohokoliv, lze si takto zjistit stav exekucí např. souseda nebo kohokoliv jiného.

 2. elektronicky na stránkách Centrální evidence exekucí.

  Pro získání informací o exekucích je potřeba se na stránkách CEE nejdříve zaregistrovat - ZDE.

  Při registraci si rovnou zvolíte, jakou částku si "dobijete" kredit (nejmenší částka je 260 Kč). Jakmile tuto částku poukážete na číslo účtu, které se při registraci dovíte, můžete zadat identifikaci kterékoliv osoby, i cizí, a uvidíte seznam exekucí, proti této osobě vedených.

  Za každou stranu tohoto seznamu se Vám z kreditu odečte příslušná částka viz. CENÍK V ceníku máte k dispozici i ukázku, jak vypadá seznam exekucí i jak vypadá detail jednotlivé exekuce.

  Za každé kliknutí na detail jakékoliv exekuce se Vám taktéž odečte z kreditu příslušná částka.

RADA:
v seznamu exekucí je v záhlaví každé exekuce její číslo ve formátu 123 EX...atd. Číslo před písmeny EX je přímo číslo exekutora, takže si můžete v oficiálním seznamu exekutorů (k dispozici je ZDE) podle tohoto čísla konkrétního exekutora najít. Takto zjištěného exekutora můžete kontaktovat s prosbou o podrobnější informace, což Vás vyjde levněji, než platit za stránku, a navíc Vám exekutor poskytne podrobnější informace.

Centrální evidence exekucí neobsahuje údaje o exekucích (výkonech rozhodnutí) vedených soudy, orgány státní správy a samosprávy, finančními orgány či zdravotními pojišťovnami.

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás