Dražba

vysvětlení pojmu "dražba"

obrazek

Dražba je způsob zpeněžení majetku.

Je to obsáhlá problematika, pro naši potřebu se věnujem jen dražbám, které jsou nutné k zaplacení dluhů úvěrovaného (dlužníka).

Dražba může být dobrovolná (ušetří se vysoké poplatky, které si účtuje exekutor), nebo nedobrovolná (pokud dlužník špatně nebo vůbec nekomunikuje, nesnaží se situaci řešit).

Pokud se kdokoliv dostane do situace, kdy své závazky nemůže vyřešit splácením, měl by se dohodnout s úvěrujícím (s tím, kdo mu peníze půjčil) a prodat nemovitost sám, bez exekuce.

Jedna ušetří opravdu velké peníze za poplatky exekutorovi a také se mu pravděpodobně povede získat prodejem podstatně vyšší částku, než když se nemovitost prodává nedobrovolnou dražbou.

Velmi často jsou exekutoři nebo alespoň jejich vykonavatelé dohodnuti s různými spekulanty, dělají vše pro to, aby na dražbě nebyl žádný skutečný zájemce a dražitel pak prodá nemovitost za zlomek její ceny nějakému spekulantovi.

Proto máte-li problémy, nečekejte na zázrak a nemovitost prodejte co nejdříve sami.

Pokud chcete vědět cokoliv bližšího, nebo chcete poradit, nebo bleskově hrozící dražbu zastavit..., neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS, pomůžeme Vám, BEZPLATNĚ

Zadejte svoji e-mailovou adresu

Obratem se Vám ozveme

Zpětné volání zdarma

Zadejte svoje telefoní číslo a my Vám zavoláme zpět zcela zdarma

Kontaktní formulář

Napište nám pomocí
kontaktního formuláře

obrazek

Kontaktní formulář

nebo nám napište na email: reseni@poradimesuverem.cz nebo přímo zavolejte na 724 800 094.
obrazek

práce pro vás hledáme zprostředkovatele

Nabízíme: Seriózní jednání - Pružnost - Kreativita - Úspěšnost

Popis: člověk proklientsky orientovaný, slušný, komunikativní, schopný pružného přístupu, nelže, neokrádá klienty, chce si vydělat peníze.

Jste to právě Vy? Kontaktujte nás